Witamy na stronie Regionalnej Izby Obrachunkowej w Zielonej Górze

Szanowni Państwo!

Witamy na stronie internetowej Regionalnej Izby Obrachunkowej w Zielonej Górze. Mamy nadzieję, że nasz serwis internetowy ułatwi Państwu dostęp do materiałów i informacji dotyczących szeroko rozumianej działalności RIO.

Czytaj dalej

Aktualności

 • Posiedzenie Kolegium w dniu 7 października 2019 r.

  Dodano dnia: 2019-10-04

  » Czytaj dalej

 • Spotkanie szkoleniowo-informacyjne system e-Nadzór

  Dodano dnia: 2019-10-04

  Informacja dotycząca spotkań szkoleniowo-informacyjnych dotyczących wdrożenia w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim i w Regionalnej Izbie Obrachunkowej systemu e-Nadzór, umożliwiającego elektronizację procesu nadzoru nad stanowieniem aktów prawnych przez organy jednostek samorządu terytorialnego (w tym przekazywanie do organów nadzoru uchwał i zarządzeń w formie elektronicznej, z wykorzystaniem tych samych narzędzi co akty przekazywane do publikacji w Dzienniku Urzędowym).

  Spotkania szkoleniowo-informacyjne odbędą się w dniu 21 października 2019 r. – w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. (godz. 13.00) i w Regionalnej Izbie Obrachunkowej w Zielonej Górze (godz. 9.00) - do wyboru.
  Zgłoszenia uczestnictwa w spotkaniach informacyjnych prosimy przesyłać do dnia 17 października 2019 roku wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy on-line dostępny pod adresem: www.szkolenia.zielonagora.rio.gov.pl  Udział w spotkaniach jest bezpłatny – w formularzu zgłoszenia w sekcji „dane do rachunku“ należy podać JST i  NIP,  w pozostałych  polach należy wpisać znak “x“.

  Spotkanie szkoleniowo-informacyjne system e-Nadzór 

  » Czytaj dalej

 • Szkolenie dotyczące opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi

  Dodano dnia: 2019-09-10

  Informujemy, że w dniu 30 września 2019 r. Regionalna Izba Obrachunkowa w Zielonej Górze organizuje szkolenie nt.:

  Opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi po nowelizacji ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (stan prawny na dzień 6 września 2019 r.)

  Szkolenie prowadzi: Jarosław Kotowski – Członek Kolegium Regionalnej Izby Obrachunkowej w Zielonej Górze

  Zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu prosimy przesyłać do dnia 26 września 2019 roku wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy on-line dostępny pod adresem::www.szkolenia.zielonagora.rio.gov.pl

  Program szkolenia

  » Czytaj dalej

 • Szkolenie nt.: II Lubuskie Seminarium Skarbników Lubuskich JST

  Dodano dnia: 2019-08-14

  Informujemy, że Regionalna Izba Obrachunkowa w Zielonej Górze wspólnie ze Zrzeszeniem Gmin Województwa Lubuskiego organizuje w dniach 23-25 października 2019 r. szkolenie dla skarbników województwa lubuskiego oraz księgowych związków komunalnych pt.:

  II Lubuskie Seminarium Skarbników Lubuskich JST

  Zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu prosimy przesyłać do dnia 30 września 2019 roku wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy on-line dostępny pod adresem::www.szkolenia.zielonagora.rio.gov.pl

  Program szkolenia

  » Czytaj dalej

 • Komunikat RIO

  Dodano dnia: 2019-07-29

  W Dzienniku Ustaw z dnia 22 lipca 2019 r. pod pozycją 1363 opublikowano
  ROZPORZĄDZENIE MINISTRA FINANSÓW z dnia 16 lipca 2019 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczegółowej klasyfikacji dochodów, wydatków, przychodów i rozchodów oraz środków pochodzących ze źródeł zagranicznych

  » Czytaj dalej

Wyszukiwarka

szukanie zaawansowane

Inne strony

 • BIP
 • KR RIO
 • Akty prawne
 • Linki
 • Kontakt
 • Mapa dojazdu