2018

 • Informacja RIO

   

  Szanowni Państwo!

  Regionalna Izba Obrachunkowa w Zielonej Górze przypomina, iż 1 marca mija termin złożenia sprawozdania o zaległościach przedsiębiorców we wpłatach świadczeń należnych na rzecz sektora finansów publicznych (Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2008 r. w sprawie sprawozdań o udzielonej pomocy publicznej, informacji o nieudzieleniu takiej pomocy oraz sprawozdań o zaległościach przedsiębiorców we wpłatach świadczeń należnych na rzecz sektora finansów publicznych - tekst jednolity Dz. U. z  2016 poz. 1871 z późn. zm.). Sprawozdanie przekazywane jest do Ministerstwa Finansów za pośrednictwem RIO w Zielonej Górze.

  Sprawozdanie należy przesłać na adres pomoc.publiczna@zielonagora.rio.gov.pl

  Formularz oraz instrukcja sporządzania sprawozdania dostępne są na stronie:
  https://www.uokik.gov.pl/sprawozdawczosc_organow_wlasciwych_do_poboru_naleznosci.php

   

 • Informacja MF

  Sprawozdanie podatkowe - nowy obowiązek sprawozdawczy dla gmin  W Dzienniku Ustaw z dnia 28 grudnia 2017 r. (poz. 2455) opublikowane zostało Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 20 grudnia 2017 r.
  w sprawie sprawozdania podatkowego w zakresie podatku od nieruchomości, podatku rolnego i podatku leśnego.

  Informacja Ministerstwa Finansów nt. nowego obowiązku sprawozdawczego nałożonego na organy podatkowe właściwe w sprawach podatku od nieruchomości, podatku rolnego i podatku leśnego.

  Treść informacji MF

 • Szkolenie dotyczące sprawozdawczości JST za 2017 rok. Sprawozdania podatkowe - nowy obowiązek gmin

  Informujemy, że w związku z bardzo dużym zainteresowaniem w dniu 24 stycznia 2018 r. Regionalna Izba Obrachunkowa w Zielonej Górze organizuje dodatkowe szkolenie nt.:

  Zasady sporządzania sprawozdań budżetowych i sprawozdań w zakresie operacji finansowych za 2017 rok. Sprawozdania podatkowe - nowy obowiązek gmin.

  Szkolenie przeznaczone jest dla skarbników, pracowników służb finansowych JST oraz księgowych jednostek organizacyjnych JST. 

  Szkolenie odbędzie się w siedzibie Regionalnej Izby Obrachunkowej w Zielonej Górze (ul. Chmielna 13); godzina rozpoczęcia - 9.30.

  Zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu prosimy przesyłać do dnia 19 stycznia 2018 roku wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy on-line dostępny pod adresem: www.szkolenia.zielonagora.rio.gov.pl

  Program szkolenia

Wyszukiwarka

szukanie zaawansowane

Inne strony

 • BIP
 • KR RIO
 • Akty prawne
 • Linki
 • Kontakt
 • Mapa dojazdu