2021

 • Komunikat RIO

  Pismo Ministerstwa Finansów z dnia 23 grudnia 2021 r. w sprawie klasyfikacji środków na realizację programu „Laboratoria przyszłości”.

  Treść pisma

 • Szkolenie nt.: Zamknięcie ksiąg rachunkowych i sprawozdanie finansowe za rok 2021

  Informujemy, że  związku z dużym zainteresowaniem Regionalna Izba Obrachunkowa w Zielonej Górze uruchomiła w dniu 13 stycznia 2022 r. dodatkowy termin szkolenie nt.:


  Zamknięcie ksiąg rachunkowych i sprawozdanie finansowe za rok 2021

  Szkolenie prowadzi: P. Lucyna Hanus - Prezes Regionalnej Izby Obrachunkowej we Wrocławiu.

  Zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu prosimy przesyłać do dnia 11 stycznia 2022 roku wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy on-line dostępny pod adresem::www.szkolenia.zielonagora.rio.gov.pl


  Program szkolenia

   

 • Informacja RIO

  W Dzienniku Ustaw z dnia 17 grudnia 2021 r. poz. 2347 opublikowane zostało Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 15 grudnia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczegółowego sposobu klasyfikacji tytułów dłużnych zaliczanych do państwowego długu publicznego.

   

 • Informacja RIO

  Uprzejmie informujemy, że 7 stycznia 2022 roku (piątek) będzie dniem wolnym od pracy dla pracowników Regionalnej Izby Obrachunkowej w Zielonej Górze, za przypadające w innym dniu niż niedziela Święto - Nowy Rok (1 stycznia 2022 r. - sobota).

 • Szkolenie nt.: Zamknięcie ksiąg rachunkowych i sprawozdanie finansowe za rok 2021

  Informujemy, że w dniu 12 stycznia 2022 r. Regionalna Izba Obrachunkowa w Zielonej Górze organizuje szkolenie nt.:


  Zamknięcie ksiąg rachunkowych i sprawozdanie finansowe za rok 2021

  Szkolenie prowadzi: P. Lucyna Hanus - Prezes Regionalnej Izby Obrachunkowej we Wrocławiu.

  Zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu prosimy przesyłać do dnia 10 stycznia 2022 roku wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy on-line dostępny pod adresem::www.szkolenia.zielonagora.rio.gov.pl

  Program szkolenia

   

 • Informacja RIO

  Komunikat Krajowej Rady Regionalnych Izb Obrachunkowych w zakresie uchwał o pokryciu części kosztów gospodarowania odpadami komunalnymi podejmowanych przez rady gmin.

  Treść komunikatu

 • Informacja RIO

  Uprzejmie informujemy, że 24 grudnia 2021 roku (piątek) będzie dniem wolnym od pracy dla pracowników Regionalnej Izby Obrachunkowej w Zielonej Górze, za przypadające w innym dniu niż niedziela, Święto - Pierwszy Dzień Świąt Bożego Narodzenia (25 grudnia 2021 r. - sobota).

 • Szkolenie nt.: Środki komunikacji elektronicznej w PZP

  Informujemy, że w dniu 8 listopada 2021 r.  Regionalna Izba Obrachunkowa w Zielonej Górze organizuje szkolenie ONLINE nt.:

  Środki komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego

  Szkolenie prowadzi: p. Krzysztof Puchacz.

  Zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu prosimy przesyłać do dnia 4 listopada  2021 roku wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy on-line dostępny pod adresem::www.szkolenia.zielonagora.rio.gov.pl

  Program szkolenia

 • Szkolenie nt.: Gospodarowanie odpadami komunalnymi w 2021 r.

  Informujemy, że w dniu 4 listopada 2021 r.  Regionalna Izba Obrachunkowa w Zielonej Górze organizuje szkolenie ONLINE nt.:

  Gospodarowanie odpadami komunalnymi w  2021 roku – w świetle nowelizacji ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, ustawy Prawo ochrony środowiska oraz ustawy o odpadach z dnia 11 sierpnia 2021 r.

  – omówienie wybranych zagadnień

  Szkolenie prowadzi: p. Jarosław Kotowski – Członek Kolegium Regionalnej Izby Obrachunkowej w Zielonej Górze

  Zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu prosimy przesyłać do dnia 2 listopada  2021 roku wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy on-line dostępny pod adresem::
  www.szkolenia.zielonagora.rio.gov.pl

  Program szkolenia

 • Szkolenie nt. Projekt uchwały budżetowej oraz WPF na 2022 r.

   

  Informujemy, że w dniu 28 października 2021 r. o godz. 9.30 Regionalna Izba Obrachunkowa w Zielonej Górze organizuje szkolenie ONLINE nt.:


  Projekt uchwały budżetowej na 2022 r.
  Projekt uchwały w sprawie WPF na 2022 r. i lata następne
  Omówienia najważniejszych zmian w przepisach prawa
  (w tym m.in. klasyfikacja budżetowa. ustalenie relacji, o których mowa w art. 242-243 ufp w 2022 r., ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach)

  Szkolenie prowadzić będą Członkowie Kolegium i pracownicy Regionalnej Izby Obrachunkowej w Zielonej Górze.


  Zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu
  przesyłać należy do 26 października 2021 roku wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy on-line dostępny pod adresem: www.szkolenia.zielonagora.rio.gov.pl - liczba miejsc ograniczona.

  Program szkolenia 

   

Wyszukiwarka

szukanie zaawansowane

Inne strony

 • BIP
 • KR RIO
 • Akty prawne
 • Linki
 • Kontakt
 • Mapa dojazdu